Summer School of Early Music
Prachatice


Concerts

2013


Concerts 2013

2012


Concerts 2012

2011


Concerts 2011

2010

12.7.201020:00 Národní dům
Prachatické plesání
Hartig Ensemble - Tance a balety tří století
Blanka Ferjentsik Wernerová, Václav Krajc, umělecká vedoucí Helena Kazárová, spoluúčinkují Julie Braná – zobcová flétna, traverso, Edita Keglerová – cembalo
13.7.201020:00 Galerie Dolní Brána
Monika Devátá – zobcové flétny, Norbert Girlinger – příčná flétna
R.Hirose, J.S.Bach, D.Schynder
14.7.201017:00 Kostel sv. Petra a Pavla
Královské koncerty
Julie Braná – zobcová flétna, traverso, Petr Wagner – viola da gamba, Edita Keglerová – cembalo
J.P.Rameau, F.Couperin, M.Marais, J.Morel
14.7.201020:00 Aula Gymnázia
Vášeň hudby a slova
Jan a Liselotte Rokytovi - Panova flétna, zobcová flétna, cimbál, Jostein Gundersen, Kerstin de Witt – zobcové flétny
G.Ph.Telemann, B.Bartók, J.Rokyta
15.7.201020:00 Kostel sv. Petra a Pavla
Spinato Interno
Ensemble Currentes
A. Z. da Teramo, F.Landini
16.7.201019:30 Galerie Dolní brána
Hudebně vinný večer
Jan a Liselotte Rokytovi - Panova flétna, zobcová flétna, cimbál, víno
(Určeno pro: zvané hosty, členy Klubu přátel LŠSH)
16.7.201022:00 Kostel sv.Jakuba
Rebecca Stewart, Mami Irisawa a studenti jejich pěvecké třídy
J. de Anchienta
17.7.201017:00 Kostel sv.Petra a Pavla
Koncert účastníků Letní školy staré hudby
20.7.201020:00 Kostel sv.Jakuba
Florilegium
J.M.Leclair, A.Scarlatti, C.P.E.Bach
21.7.201020:00 Galerie Dolní brána
Ariel Abramovich – loutna
A. Mudarra, L. de Narvaez
22.7.201020:00 Kostel sv.Petra a Pavla
Alan Davis, Carin van Heerden, Jan Kvapil – zobcové flétny
J. B. de Boismortier, G. P. Telemann, A. Davis
23.7.201020:00 Gymnázium
Koncert účastníků Letní školy staré hudby
24.7.201017:00 Kostel sv.Petra a Pavla
Koncert účastníků Letní školy staré hudby

2009

13.7.200920:00 Národní dům
Ostrava Cimbalom Band – Karpatské ozvěny
Liselotte Rokyta – Panova flétna,
Jan Rokyta ml. – zobcová flétna, cimbál,
Mirek Hlosta – housle, zpěv,
Jan Zaviačič – viola, zpěv,
Jura Dvořáček – viola,
Jan Rokyta st. - kontrabas
14.7.200917.00 Aula Gymnázia
Monika Devátá – zobcové flétny, Jitka Šlechtová - cembalo, Lucie Dušková – barokní příčná flétna
J. J. Quantz, P. Prowo, G. P. Telemann
14.7.200920.00 Kostel sv. Jakuba
Peter Holtslag, Julie Braná - zobcové flétny, barokní příčné flétny, Jostein Gundersen - zobcové flétny, Edita Keglerová - cembalo
J. B. de Boismortier, J. M. Hotteterre, G. Jacob
15.7.200920.00 Kostel sv. Petra a Pavla
Flautando Köln - kvarteto zobcových fléten
Katharina Hess, Susanne Hochscheid, Ursula Thelen, Kerstin de Witt
A. Vivaldi, D. Ortiz, J. S. Bach, J. Rokyta
16.7.200917.00 Galerie Dolní brána
Panova flétna v hudbě renesančních a barokních autorů – koncert s výkladem
Jostein Gundersen – zobcové flétny, Liselotte Rokyta – Panova flétna
16.7.200920.00 Kostel sv. Jakuba
Alan Davis, Jan Kvapil - zobcové flétny, Edita Keglerová - cembalo
G. P. Cima, G. P. Telemann, L. A. Dornel
17.7.200920.00 Kostel sv. Petra a Pavla
Rebecca Stewart, Mami Irisawa a studenti jejich pěvecké třídy
Anglická mše za svatou Kateřinu Alexandrijskou
18.7.200918.00 Kostel sv. Petra a Pavla
Koncert účastníků Letní školy staré hudby

13.7.2009 20:00 Národní dům
Ostrava Cimbalom Band

Liselotte Rokyta - Panova flétna
Jan Rokyta ml. - zobcová flétna, cimbál
Miroslav Hlosta - housle, zpěv
Jan Zaviačič - violové kontry, zpěv
Jiří Dvořáček - violové kontry
Jan Rokyta - kontrabas

Karpatské ozvěny


Sîrba Lăutarească
Na horách, na dolách
U Dunaja šaty prala, plakala
Doina din Chioar
Szék
Hora Lenta
Hai Mîndruţo
Brîul Batută
Ţiganească
Rozkazovačky z Podpolaní
Doina de la Vişina
Dudíkovské z Myjavy
Hora Furtuna
Sîrba in D

Hudební úpravy:

Jan Rokyta 2, 3, 6, 8, 9
Jan Rokyta ml. 1, 3, 4, 5, 9

14.7.2009 17:00 Aula Gymnázia
Monika Devátá
zobcová flétna

Lucie Dušková
barokní příčná flétna

Jitka Šlechtová
cembalo


Pierre Prowo (1697–1757)Triová sonáta c moll
Adagio, Allegro, Dolce, Allegro
Pierre Danican Philidor (1681–1731)Cinquiéme Suitte
Trés lentement, Allemande, Sarabande, Gigue
Johann Joachim Quantz (1697–1773)Triová sonáta C dur
Affettuoso, Alla breve, Larghetto, Vivace
Louis Couperin (1626–1661)Prélude
Robert de Visée (1658-60?–c.1725)Allemande, Courante, Sarabande, Gigue, Gavotte, Passaquaille
Georg Philipp Telemann (1681–1767)Triová sonáta g moll
Soave ma non adagio, Vivace, Largo, Allegro

14.7.2009 20:00 kostel sv. Jakuba
Peter Holtslag
Julie Braná
zobcová flétna
barokní příčná flétna

Jostein Gundersen
zobcová flétna

Edita Keglerová
cembalo


Jacques Hotteterre (1674–1763)Triová sonáta h moll, op. 3 č. 3 (1712)
Prelude (Gravement), Fugue (Gay), Grave (Gracieusement), Vivement
Tor-Erik HellesenSun (2008)
Rossi CodexChe ti zova nasconder el bel viso
Jacopo da BolognaSì chome al canto
Codex FaenzaJ´aime la biautè
Antonio Zacara da TeramUn fiore gentil
Louis Nicolas Clérambault (1676–1749)Suita c moll
Prélude, Allemande, Courante, Sarabande, Menuet I, Rondeau Menuet II, Gigue
Gordon Jacob (1895–1984)Suita pro zobcovou flétnu a cembalo (1957)
Prelude, English Dance, Lamento, Burlesca alla Rumba
Kees Boeke (*1950)Lacrime (1983)
Joseph Bodin de Boismortier (1689–1755)Sonáta c moll, op. 34 č. 6 (1731)
Adagio, Allegro, Largo, Allegro

15.7.2009 20:00 kostel sv. Petra a Pavla
Flautando Köln

Katharina Hess, Suzanne Hochscheid, Ursula Thelen, Kerstin de Witt
zobcové flétny

anonym (14. st)Tre fontane
Antonio Vivaldi (1678–1741)Koncert d moll
Allegro, Grave, Fuga, Largo, Allegro
Diego Ortiz (c. 1510–1570)Recercada primera
Recercada quinta
Recercada segunda
J. Rokyta ml. (*1969)Stesk
Pedro Escobar (1465–po 1535)Ora sus
Juan Ponce (1480–nach 1521)Como está sola mi vida

16.7.2009 20:00 kostel sv. Jakuba
Alan Davis
Jan Kvapil
zobcové flétny

Edita Keglerová
cembalo

Giovanni Paolo Cima (c. 1570 – 1622)Triová sonáta
Jacques Hotteterre (1674 – 1763)Suita e moll, Op.2, č.3a
Prelude, Allemande La Fontainebleau, Sarabande Le Depart, Air Le Fleuri, Gavotte La Matilde, Branle de Village, Menuet Le Beaulieu, 2e Menuet
Jacques Duphly (1715 – 1789)La Damanzy, La Félix, La de Belombre
Georg Philipp Telemann (1681 – 1767)Partita G dur
Siciliana, Allegro, Allegro, Vivace, Affettuoso, Presto, Tempo di minuet
Louis-Antoine Dornel (ca. 1685 – 1765)Triová sonáta d moll
Prélude, Allemande, Sarabande, Gigue, Menuet, Menuet en Rondeau, Passacaille

17.7.2009 20:00 kostel sv. Petra a Pavla
Rebecca Stewart
Mami Irisawa

studenti pěvecké třídy / students of Early singing class

Anna Mikolajková
Irena Ošťádalová
Renata Šňupíková
zobcové flétny


Anglická mše za sv. Kateřinu Alexandrijskou / An English mass for st. Katherine of Alexandria
Hudba z rukopisů – Old Hall, Eton Choirbook etc.


DamettIntroitus: Beata Dei Genitrix Maria
AnonymusKyrie
CookeGloria
FonteynsLoco Graduale: Regali ex progenie
AnonymusLoco Alleluya: Regina celi letare
DunstapleSequence : Gaude Virgo Katherina
PowerCredo
BiteryngOfertorium: En Katherina
AnonymusSanctus
AnonymusAgnus
Gregoriánský chorálCommunio: Principes persecuti sunt me gratis
AnonymusIte missa est

2008

8.7.200820:00 Aula Gymnázia
Senza Barriera - kvarteto zobcových fléten
D. Manneke, B.M. Černohorský, L.A. Dornel, J.S. Bach, T. Arbeau
9.7.200820:00 Kostel sv. Jakuba
Alan Davis, Jan Kvapil - zobcové flétny, Edita Keglerová - cembalo
M. Marais, J. Hotteterre
11.7.200820:00 Kostel sv. Jakuba
Peter Holtslag, Julie Braná - zobcové flétny, barokní příčné flétny, Carin van Heerden, Jan Kvapil - zobcové flétny, Edita Keglerová - cembalo, Luděk Braný - kontrabas
J.F. Fasch. G.P. Telemann, J.B. Loeillet, J.Ch. Schickhardt
12.7.200818:00 Kostel sv. Petra a Pavla
Koncert účastníků Letní školy staré hudby
14.7.200820:00 Kostel sv. Jakuba
Liselotte Rokyta - panova flétna, Jaroslav Tůma - varhany
F. Geminiani, J.G. Rheinberger, G. Caccini
15.7.200817:00 Galerie Dolní brána
Kerstin de Witt - zobcová flétna
J. van Eyck, M. Marais, A. Virgiliano
15.7.200820:00 Kostel sv. Jakuba
Florilegium
F. Couperin, J.M. Leclair, J.P. Rameau, M. Marais
16.7.200820:00 Galerie Dolní brána
Ariel Abramovich - loutna
16.7.200822:00 Aula Gymnázia
Jan Rokyta - zobcová flétna, cimbál
C. Debussy, G. Kurtág
17.7.200820:00 Aula Gymnázia
Ensemble currentes
J. Arcadelt, C. de Rore, C. Monteverdi
17.7.200822:00 Kostel sv. Jakuba
Rebecca Stewart, Mami Irisawa a studenti jejich pěvecké třídy
G. Binchois
18.7.200819:30 Gymnázium
Koncert účastníků Letní školy staré hudby
19.7.200815:00 Kostel sv. Jakuba
Koncert účastníků Letní školy staré hudby

8.7.2008 20:00 Aula Gymnázia
Senza Barriera

Monika Devátá, Maria Hofmann, Verena Huber, Kim Klausberger - zobcové flétny / recorders

Matthew Locke (ca. 1632-1677)Suita č. 5, g-moll
Fantasie, Courante, Ayre, Sarabande
Henry VIII (1491-1547)The Time of Youth
Consort IX
Pastime with good company
Taunder naken
Van Ghizeghem (16. st.)De tous bien plaine
Daan Manneke (*1939)Archipel I (1985)
Antoine Dornel (1685-1765)Sonate en Quatuor
Gravement / Vite / Gravement / Vite / Gravement / Vite,
Allegro moderato, Adagio, Allegro
Johann Sebastian Bach (1685-1750)Grundfuge
Umkehrfuge
(z Umění fugy)
Andreas Poth (*1967)Weltzeit (1991)
Johann Sebastian BachKoncert d-moll, BWV 596
podle koncertu d-moll Op.3 č. 11 (RV 565) A. Vivaldiho
(Allegro), Grave, Fuga, Largo e spiccato, (Allegro)

9.7.2008 20:00 kostel sv. Jakuba
Alan Davis
Jan Kvapil

zobcové flétny
&
Edita Keglerová
cembalo

M. Marais (1656-1728)Suita C dur (Pieces en Trio, 1692)
Prelude, Sarabande, La Bagatelle,
Gavotte, Rondeau, Menuets 1 & 2
L. Couperin (c. 1626–1661)Suita c moll
Allemande, Courante, Sarabande,
Gigue, Chaconne
J. Hotteterre (1674–1763)Suita d moll
(Deuxieme Livre de Pieces pour la Flute, 1715)
Prelude, Allemande, Sarabande,
Menuets 1 & 2, Gavotte, Rondeau, Gigue
F. Couperin (c. 1668–1733)Quatrième Ordre
La Marche des Gris-vètus, Les Baccanales,
La Pateline, Le Réveil Matin
J. HotteterreTriová sonáta A dur
(Sonates en Trio, 1712)
Lentement, Courante, Sarabande, Legerement

11.7.2008 20:00 kostel sv. Jakuba
Peter Holtslag
Julie Braná

zobcová flétna
barokní příčná flétna

Carin van Heerden
Jan Kvapil

zobcová flétna

Edita Keglerová
cembalo

Luděk Braný
kontrabas

J.B. Loeillet (1685–1646)Sonáta h moll
Largo, Allegro, Grave, Allegro
J.F. Fasch (1688–1758)Sonáta G dur
Andante, Allegro, Affettuoso, Allegro
G. P. Telemann (1681–1767)Kvartet d moll
Andante, Vivace, Largo, Allegro
J. B. de Boismortier (1689–1755)Sonáta G dur, op. 34 č. 3
Andante, Presto, Adagio, Allegro
J. Ch. Schickhardt (1680–1762)Koncert C dur
Allegro, Adagio solo, Vivace, Allegro

12.7.2008 18:00 kostel sv. Petra a Pavla
Koncert účastníků LSSH

F. CaldiniSonatina (1. věta)
Anna Mikolajková, Jitka Smutná
T. ArbeauPavane, Gaillarde
Pavla Hegerová, Lada Bubíková, Tomáš Hrdlička, Jakub Jarolím, Erik Bubík
anonym (Anglie)Almaine
Julie Kučerová, Pavla Hegerová, Kateřina Poláková, Tomáš Vlasák, Lada Bubíková, Erik Bubík
Irmtraud GeywitzNashorntanz (Tanec nosorožců)
Lucie Poláková, Lada Bubiková, Tomáš Hrdlička, Jakub Jarolím
M. MauteKocour Nero cuká ušima - za 10 minut tu budou
Julie Kučerová, Kateřina Poláková, Tomáš Vlasák, Lucie Poláková
A. HolborneThe Funerals, Pavan
Barbora Totušková, Julie Kučerová, Kateřina Poláková, Karolína Míková, Zuzana Gulová, Tomáš Hrdlička
G. Ph. TelemannKánonická sonáta č. 2 - Spirituoso
Tomáš Vlasák, Zuzana Vlasáková
F. MützenburgTres Trois
Zuzana Vlasáková, Andrea Kopsová, Sibyla Zajacová
J. B. de BoismortierSonáta - Legerement
Barbora Totušková, Karolína Míková, Zuzana Gulová
Anonym 16. stol.Heartsease
Andrea Kopsová, Pavla Hegerová, Petra Trajerová
M. CoretteConcerto comique „Margoton“ - Allegro
Julie Kučerová, Lucie Poláková, Tomáš Hrdlička, Petra Trajerová
Glenn MillerMoonlight Serenade
Dětská třída
G. P. TelemannFantazie č. 2, c moll
Martina Komínková
F. BainesQuartett (1. věta)
Radka Rozkovcová, Zuzana Zsemlová, Irena Dopitová, Gabriela Coufalová
G. P. TelemannMetodická sonáta č. 4 - Andante, Presto
Daniel Pitra, Petr Pitra
L. AndriessenEnde
Martin Chocholouš
G. P. CimaCapriccio
Irena Kratochvílová, Jitka Petříková, Václav Bratrych, Martin Chocholouš
P. RoseLeaving You with Something Nice
Waiting for a Bus
Daniel Pitra, Jindřich Novák, Martin Rezek, Václav Bratrych, Martin Chocholouš
J.M. HotteterrePremière suite de Piéces - Prelude (Gravement & Gay)
Bianca Resch, Julia Wurm
Rondeau Les Tourterelles, Rondeau (Gay)
Anna Mikolajková, Irena Ošťádalová
B. BrittenAlpská suita (výběr)
třída A. Davise
W. Wander van NieuwkerkVoci, voci
Anna Mikolajková
A. DavisElementary
Earth, Air, Fire, Water (Země, Vzduch, Oheň, Voda)
spojené flétnové ansámbly pod vedením A. Davise

14.7.2008 20:00 kostel sv. Jakuba
Liselotte Rokyta
Panova flétna
&
Jaroslav Tůma
varhany

F. Mendelsohn - Bartholdy (1809-1847)Preludium a fuga d-moll
F. Geminiani (1680-1762)Sonáta e-moll
Adagio, Allegro Largo, Vivace
G. Caccini (1545-1618)Ave Maria
J. Tůma (1956)Improvizace
J. G. Rheinberger (1839-1901)Abendlied
J. Guridi (1886-1961)Dobrý pastýř (El buen Pastor)
z Tryptichu dobrého pastýře (Triptico del buen Pastor)
rumunské lidové (arr. L. a J.Rokytovi)Doina Maramures
s improvizacemi J. TůmyInima a Ardeleana
Ciocirlia (Skřivánek)

15.7.2008 17:00 Galerie Dolní brána
Kerstin de Witt - zobcová flétna

About Improvisation

Aurelio Virgiliano (16th century)Ricercata per Flauto, et ogni altro Instrumento
Marin Marais (1656 – 1728)Les Folies D’Espagne
Jacob van Eyck (ca. 1590 – 1657)Onse Vader in Hemelryck
Celtic Tunes:Fanny Power (Turlough O’Carolan)
The sweet Flowers of Milltown (Irish Traditional)
The Cutty Wren (Irish Traditional)
An Dro (Bretagne)
Hanter Dro (Bretagne)
Honeysuckle Hornpipe (Irish Traditional)

15.7.2008 20:00 kostel sv. Jakuba
Florilegium

Ashley Solomon - flétna
Simon Jones - housle
James Johnstone - cembalo
Jennifer Morsches - violoncello
Reiko Ichise - viola da gamba

François Couperin (1668-1733)La Françoise ze sbírky Les Nations
Sonate, Sarabande, Chaconne, Gavote, Menuet
Jean Marie Leclair (1697-1764)Sonáta G dur op. 2, č. 5
Andante, Allegro ma poco, Gavotta, Allegro assai
Georg Phillip Telemann (1681-1767)Fantazie č. 7, Es dur, TWV 40:14
Dolce, Allegro, Largo, Presto
François CouperinTreziéme concert G dur ze sbírky Les Gouts reunis (1724)
bez názvu, Vivement, Air, Sarabande, Chaconne
Johann Sebastian Bach (1685-1750)Contrapunctus z Umění fugy, BWV 1080
Georg Phillip Telemann (1681-1767)Pařížský kvartet - Sonata Seconda g moll
Andante, Allegro, Largo, Allegro

16.7.2008 20:00 Galerie Dolní brána
Ariel Abramovich
šestisborová vihuela de mano
vyrobil Martin Haycock (Chichester, 2007)

El Otro Encuentro
Musica para vihuela, de Don Luys de Narvez y Don Francisco el milanes

Luys de Narvaez, 1548Fantasia por el cuarto tono
Francesco Canova da Milano, 1536Ricercar 81
L. de NarvaezCuatro diferencias sobre Guardame las vacas
Otras tres diferencias, por otra parte
F. CanovaFantasia 82
L. de NarvaezFantasia por el tercer tono
Otra fantasia, por el mismo tono
Luys de Milan, 1536Fantasia XI
F. CanovaRicercare 64
Josquin/ NarvaezMille regres
Alonso de Mudarra, 1546Diferencias sobre Conde Claros
Esteban Daza, 1576Fantasia por el tercero tono

16.7.2008 22:00 Aula Gymnázia
Liselotte Rokyta - panovy flétny
Jan Rokyta - zobcové flétny, cimbál

Nocturno

Hudba po 22. hodině

J. Rokyta ml.Lament
G. Kurtág (*1926)Játekok (výběr)
A voice in the distance
Flower and Thistle to S.W.
Hommage à Farkas Ferenc
melodie z 19. století/text J. KollárBalada o Smolenském zámku
arr. J Rokyta st. a J. Rokyta ml.
C. Debussy (1862-1918)Claire de la Lune
arr. L. + J. Rokytovi
anonym (Anglie, c. 1325)Estampie
rumunská lidováDoina de la Visina

17.7.2008 20:00 Aula Gymnázia

Currentes

Kristin Mulders - mezzosoprán
Jostein Gundersen - zobcové flétny
Ingrid Eriksen Hagen - cembalo

L´alba novella
Italská hudba 16. století

Antonio Mortaro (znám c.1585-1610)La Saronna
Cipriano de Rore (1515-1565)Da le belle contrade (madrigal)
Diego Ortiz (c.1510-c.1570)Recercada segunda sobre O felici occhi miei
Jaques Arcadelt (1507-1568)O felici occhi miei (madrigal)
Jaques de Ponte (c.1510-po 1546)Con lei fuss´io (madrigal)
Andrea Antico (c.1480-po 1538)Che debbio fare
intabulace frottoly
Bartolomeo Tromboncino (1470-po 1534)Che debbio fare (frottola)
Antonio Mortaro (znám c. 1585-1610)La Cornala (čtyřhlasá canzona)
Claudio Monteverdi (1567-1643)Non si levava ancor l´alba novella
dvojhlasý madrigal

17.7.2008 22:00 kostel sv. Jakuba

Mami Irisawa
Rebecca Stewart
&
studenti jejich pěvecké třídy

G. Binchois (c.1400–1460)
Mše pro Pannu Marii
Introitus: 'Salve sancta parens'

Kyrie 'angelorum'
Kyrie 'cunctipotens' (alternatim)

Gloria 'hominibus'

G. Dufay (c. 1400-1474)
[Graduale:] 'Ave virgo'
'Alleluya. Per te dei genitrix'
Sequence: Veneremur virginem
Offertorium: Felix namque

G. Dufay
[Sanctus:] 'Ave regina celorum'
Agnus dei
Communio: Beata viscera
Ite missa est-Deo gracias
-
Mort, tu as navré de ton art / Miserere, pie Jesu domine
(Johannes Ockeghem (ca 1420-1497): hommage à Gilles Binchois)


18.7.2008 19:30 Aula Gymnázia

Koncert účastníků

Bertali
Jakub Michl, Dorian Bandy, Eva Miechová, Pavel Drbal, Amalia Bandy, Kamila Vítková, Felicitas Speer

cb sólo
Irena Veselá

G. Giamberti
Ballo di Mantua
Magda Bohušová, Václav Holub

Telemann
Triosonáta F dur
Svante Bergquist, Martina Michailidisová, Lucie Fišerová, Martina Miechová

John Stuart
Allmagne
Přemek Hájek

P. Warlock
Capriol suite – výběr
Štěpán Přenosil, Magda Bohušová, Václav Holub, Bára Plachá, Martin Rezek, Vlasta Miechová

cb sólo
Štěpánka Hájková

Telemann
Trio d moll
Eva Miechová, Pavel Drbal, Kamila Vítková

Maramures
Ankie Kaljouw

Bach g moll
1. věta
Jiří Berger, Štěpánka Hájková

Boismortier
Pavla Slachová, Lucie Pelíšková, Alex Gregor, Lukáš Vytlačil, Jiří Berger

J. S. Bach
Siciliana
Lucie Pelíšková, Lucie Fišerová

Marais
Suita g moll
Jiří Berger, Lukáš Vytlačil, Jakub Michl, Štěpánka Hájková

Luys de Narvaez
Fantazia
Pedro Alcarer

C. Arvinte
Seara pe deal
L. Rokyta (arr.)
Ardeleana
třída Panovy flétny

Selma
Pavla Slachová, Míša Bieglerová, Hana Vitingerová, Martin Teshome

Mirko Krajčí
Chick Corea ....
třída J. Rokyty

Telemann + Händel
Sonáta vdg
Jakub Michl, Pavel Drbal, Kamila Vítková

Schmelzer
Lamento
Felicitas Speer, Dorian Bandy, Amalia Bandy, Kamila Vítková, Jakub Michl


19.7.2008 15:00 Kostel sv. Jakuba

Koncert účastníků

M. Marais - Tombeau de M. Meleton
Jakub Michl, Pavel Drbal, Petr Hamouz, Kamila Vítková

N. Termöhlen - Eisvögel
Jitka Smutná, Anna Mikolajková, Renata Šňupíková, Martina Komínková

F. M. Veracini - Sonata accademica g moll: Adagio assai, allegro assai
Dorian Bandy, Věra Kousalíková

L. Couperin - Prelude G dur
Marie Waldaufová

G. Gabrieli - Árie z opery Clearco in negroponte
Irena Waldaufová, Eva Waldaufová, Marie Waldaufová, Martina Miechová

G. P. Telemann - Pařížský kvartet D dur: Prélude, Tendrement
Lucie Pelíšková, Dorian Bandy, Petr Hamouz, Lucie Fišerová

J. M. Hotteterre - Suite Les Delices, Rondeau Le champetre
Lukáš Vytlačil, Jiří Berger, Pavel Pokorný, Štěpánka Hájková

R. Johnson - Queens Elisabeth good night
T. Robinson - Fantazie
Richard Závada, Pedro Alcacer

Luis Milan - Fantasia X.
Pedro Alcacer

T. Susato - Parade des Bouffons, Pavane de la Guerre, Gaillarde de la Guerre
Štěpán Přenosil, Bára Plachá, Martin Rezek, Vlasta Miechová, Richard Závada

G. Finger - Pastorale
Jakub Michl, Pavel Drbal, Petr Hamouz, Kamila Vítková

Josquin des Prez - Virgo prudentissima
Jean Mouton - Salva nos, Dómine
třída historického zpěvu

2007

10.7.200720:00 Kostel sv. Jakuba Prachatice / Church of St. James The Greater, Prachatice
Carin van Heerden - zobcová flétna / recorder
G.P. Telemann, J.S. Bach, J.M. Hotteterre
11.7.200720:00 Kostel sv. Jakuba Prachatice / Church of St. James The Greater, Prachatice
Senza Barriera - kvarteto zobcových fléten / recorder quartet
A. Vieru, Josquin des Pres, R.Hirose, J.Baldwine
12.7.200720:00 Kostel sv. Jakuba Prachatice / Church of St. James The Greater, Prachatice
Alan Davis - zobcová flétna / recorder, Edita Keglerová - cembalo / harpsichord
A. Davis, W. Williams, H. Purcell
13.7.200720:00 Aula Gymnázia / Aula of the Grammar School
Jostein Gundersen, Julie Braná - zobcové flétny / recorders, Edita Keglerová - cembalo / harpsichord
M. Uccelini, B. Marini, Henry VIII
14.7.200718:00 Kostel sv. Petra a Pavla / St. Peter's and Pavel's Church
Koncert účastníků LŠSH / Concert of the participants
 
16.7.200720:00 Aula Gymnázia / Aula of the Grammar School
Jan a Liselotte Rokytovi - Panova flétna, zobcová flétna, cimbál / panpipe, recorder, cimbalom
G. Kurtág, E. Varèse, rumunský folklór/Romanian folklore
17.7.200720:00 Kostel sv. Jakuba / Church of St. James The Greater
Florilegium
G.P. Telemann, J.S. Bach, C.P.E. Bach
18.7.200720:00 Kostel sv. Jakuba / Church of St. James The Greater
Kerstin de Witt - zobcová flétna / recorder
S. Thomas, J.S. Bach, J. van Eyck
19.7.200720:00 Aula Gymnázia / Aula of the Grammar School
Dolores Costoyas - barokní kytara / Baroque guitar
G. Sanz, S. de Murcia, F. Guerau
19.7.200722:00 Kostel sv. Jakuba / Church of St. James The Greater
Rebecca Stewart, Mami Irisawa a studenti jejich pěvecké třídy / and the students of their Early singing class
Josquin des Prez
20.7.200719:30 Gymnázium / Grammar School
Koncert účastníků LŠSH / Concert of the participants
 
21.7.200715:00 Kostel sv. Jakuba / Church of St. James The Greater
Koncert účastníků LŠSH / Concert of the participants
 

10.7.2007 20:00 kostel sv. Jakuba
Carin van Heerden - zobcová flétna / recorder

Fantazie

G.P. Telemann (1681–1767)Fantazie F dur (č. 5)
Presto – Largo – Presto, Allegro, Allegro
Fantazie d moll (č. 6)
Dolce, Allegro, Spirituoso
S. Thomas (*1968)3 Bagatellen (1997)
Agitato, Ambivalente, Scherzando
G.P. TelemannFantazie a moll (č. 2)
Grave - Vivace, Adagio, Allegro
Fantazie Es dur (č. 4)
Andante, Allegro, Presto
C. Tsoupaki (*1963)Charavgi (1994)
G.P. TelemannFantazie G dur (č. 11)
Allegro, Adagio - Vivace, Allegro
Fantasie F dur (č. 7)
Alla francese, Presto

11.7.2007 20:00 kostel sv. Jakuba
Senza Barriera

Verena Huber, Kim Klausberger, Maria Hofmann, Monika Devátá - zobcové flétny / recorders

C. Negri (1535–1604)Barriera
Josquin des Prez (c.1450–1521)Skladba beze slov
Fama malum
A. Vieru (1926–1998)Et in Arcadia Ego op.147 (1996)
J. Lloyd (1475–1523)Puzzle-canon I
A. Arteaga (*1969)Temenos (1996)
T. Woodson († c. 1605)Upon Ut, Re, Mi, Fa
G. Bassano (c.1558–1617)(podle Clemense non Papa)
Frais et gaillard
R. Hirose (*1930)Lamentation
T. Merula (1590–1665)La Lusignola

12.7.2007 20:00 kostel sv. Jakuba
Alan Davis - zobcová flétna / recorder & Edita Keglerová - cembalo / harpsichord
Jan Kvapil - zobcová flétna / recorder

The English Flute

A. Parcham (?)Solo in G (1701)
Poco allegro, Allegro, Adagio, Allegro, Aria
M. Locke (1621/2–1677)Suita in B (c. 1665)
Fantasie, Pavan, Aire, Courante, Saraband, Jigg
H. Purcell (1659–1695)Preludium d moll (1717)
R. Carr (?)Divisions upon an Italian Ground (1686)
W. Croft (1678–1727)Suita c moll
Ground, Almand, Corant, Rondo, Saraband
A. Davis (*1945)Partita (1994)
Prelude – moderato, poco liberamente
Scherzo – vivace
Recitative – liberamente
Aria – andantino semplice
Rondo – allegro alla burlesca
anonymThe Bird Fancyers Delight (1717)
A Tune for the Bullfinch (Píseň pro hýla obecného)
A Tune for the Woodlark (...pro skřivana lesního)
A Tune for the Nightingale (...pro slavíka)
A Tune for the East Indian Nightingale (...pro slavíka východoindického)
A Tune for the Sparrow (...pro vrabce)
A. Davis (*1945)Cantus Avium et Volatus (1998)
Turdus Merula (Kos)
Corvus Corax (Krkavec)
Cygnus Olor (Labuť velká)
W. Williams (c. 1650–1701)Sonata in Immitation of Birds (1703)
Adagio, Allegro, Grave, Allegro

13.7.2007 20:00 Aula Gymnázia
Julie Braná, Jostein Gundersen, Jakub Kydlíček

Marek Špelina, Jan Kvapil, Anna Mikolajková, Jitka Smutná, Martin Rezek

zobcové flétny / recorders

Aurelio Bonelli (1569-c.1620)Toccata
Christopher Tye (c.1505–1572)In Nomine XIII ("Trust")
O Lux
In Nomine XII ("Crye")
Codex Faenza 117
Jacopo da Bologna (znám 1340–1386)Non al suo amante
Jacob de Senleches (znám 1382/3-1395)En ce gracieux tamps
Francesco Landini (c.1325–1397)Amar sí gli alti
Hayne van Ghizeghem (c.1445–po 1472)De tous biens plaine
Alexander Agricola (1446–1506)De tous biens plaine
de Planquard (c. 1500)De tous biens plaine
Diomedes Cato (c.1560–c.1610)Fantasia chromatica
Johann Jacop Froberger (1616–1667)Fantasia Ut, Re, Mi, Fa, Sol, La
Clement Jannequin (c.1475–c.1560)Orsus, orsus, vous dormez trop
Girolamo Frescobaldi (1583-1643)Canzona per sonare

14.7.2007 18:00 kostel sv. Petra a Pavla
koncert účastníků / concert of the participants

P. Warlock (arr. A. Davis)Capriol Suite
Basse Danse, Pavane, Tordion, Bransles, Pieds en l’air, Mattachins
spojené flétnové ansámbly
pod vedením A. Davise
T. CréquillonCancion 3
Stefanie Osswald, Mee-Jung Ahn,
Nicola van Zyl Smit, Giulia Breschi
L.A. DornelChaconne
Tres animae (Magdaléna Hniličková, Martin Chocholouš, Helena Coubalová)
J.B. de BoismortierConcerto C dur Allegro
Klára Sosnová, Bára Vachtová, Mirka Valderová, Martina Krhutová, Hana Pumrová
T. AlbinoniSonáta a moll Adagio, Allegro
Eva Mizerová, Edita Keglerová, Marek Fichtner
E. de TertrePavan, Galliard
Eva Kellnerová, Anna Červinková, Andrea Kopsová, Jakub Jarolím, Tomáš Vlasák, Tomáš Hrdlička, Bára Kubátová
C. MonteverdiIo ardo, si, ma’l fococ e’dital‘ sorte
Veronika Šanderová, Bára Špelinová, Anna Špelinová
W. WilliamsSonata In Immitation of Birds
Adagio, Allegro
Bára Kubátová, Tomáš Hrdlička, Petra Trajerová
O. di LassoFuga cinque vocum in unisono
Anna Špelinová, Katka Poláková, Julie Kučerová, Veronika Šanderová, Barbora Špelinová
J. MartiniLa Martinella
Zuzana Gulová, Barbora Totušková, Karolína Míková
J. DowlandThe Earl of Essex Galliard
Zuzana Gulová, Karolína Míková, Petra Tichá, Barbora Totušková, Kateřina Poláková
F. Müller-BuschIdylle?
Julie Kučerová, Kateřina Poláková
A. HolborneNowell’s Galliard
Bára Kubátová, Tomáš Hrdlička, Petra Trajerová, Dan Pitra, Jakub Jarolím, Marcel Ramdan, Míša Rosenbergová
W. CorbettSonáta I Largo
Tomáš Vlasák, Zuzana Vlasáková, Marie Waldaufová, Marek Fichtner
M. MauteDa legt die Band richtig los
Eva Kellnerová, Anna Červinková, Kateřina Poláková, Marcel Ramdan
J. RimmerJongleurs
Julie Kučerová, Zuzka Vlasáková, Andrea Kopsová, Sibyla Zajacová, Marcel Ramdan, Tomáš Hrdlička
L. van Beethoven (arr. P.Leenthouts)Tango pro Elišku
Bára Kubátová, Tomáš Hrdlička, Jakub Jarolím, Petra Trajerová
F. CanaliLa Canubia
Dětská třída
G.F. HändelSonáta g moll
Larghetto, Andante
Martin Fukan, Marie Waldaufová, Marek Fichtner
de PlanquardDe tous biens plaine
Jana Svašková, Věra Zelinková, Jana Hoňková, Martin Rezek
M. UccelliniAria sopra la Bergamasca
Renata Šňupíková, Veronika Austová, Tomáš Rýdl
G.F. HändelSuite d moll Allemande, Courante
Josquin des PrezMille regretz
la Labium consort (Rita Ryndová, Alena Horáková, Martina Komínková, Karel Odehnal)
A. DavisIsosceles (3. věta)
Radka Rozkovcová, Zuzana Zsemlová, Irena Dopitová
H. ParaboscoRicercar Da pacem domine
Jitka Smutná, Hana Bučkevičová, Irena Ošťádalová, Jana Urbaníková
N. TermöhlenEisvögel
Pavla Dědková, Daniel Pitra, Martin Chocholouš, Kateřina Tomšová
A. LottiDomine Deus, Rex coelestis
Irena, Eva a Marie Waldaufovy
G. GabrieliSurrexit Pastor Bonus
Lucie Zajacová, Bára Kalousová, Daniel Pitra, Hana Pumrová, Eva Mizerová, Monika Psotková, Pavla Dědková, Bára Vachtová, Klára Sosnová, Hana Humlová

16.7.2007 20:00 Aula Gymnázia
Liselotte Rokyta - panovy flétny
Jan Rokyta - zobcové flétny, cimbál

Romanian Highlights

Ca pe Vlaşcapodle hry Fanicy Lucy
Suita z ArdealuDoina
Purtata
Ardeleana
Ca la nuntã!
Doina Olteneascã
B. Bartók (1881–1945)Houslová dueta (výběr)
Píseň z Csíku
Ukolébavka
Bagatelle č. 6
G. Kurtág (*1926)Játekok (výběr)
A voice in the distance
Flower and Thistle to S.W.
Hommage à Farkas Ferenc
(úryvky koledy – v mysli sesbírané)
Walz
Variace na téma „In gradina lui ion“podle hry Nicolae Pirvu
Romská suitaCîntec moldavenesc
Sîrba lautãreascã
Brîul Oltenesc
úpravy všech skladeb:Liselotte a Jan Rokytovi

17.7.2007 20:00 kostel sv. Jakuba
Florilegium

Ashley Solomon - flétna
Rodolfo Richter - housle
James Johnstone - cembalo
Jennifer Morsches - violoncello

C.P.E. Bach (1714–1788)Triová sonáta G dur
Adagio, Allegro, Presto
J.S. Bach (1685–1750)Ricercar a 6 z Hudební obětiny, BWV 1079
Bedřich Veliký (1712–1786)Sonáta G dur, Op.XXIII
Andante, Allegro, Presto, Moderato
J.S. BachSonáta h moll, BWV 1014
Adagio, Allegro, Andante, Allegro
A. Vivaldi (1678–1741)Sonáta B dur
Largo, Allegro, Largo, Allegro
J.S. BachAdagio z trojkoncertu a moll, BWV 1044
G.P. Telemann (1681–1767)Pařížský kvartet e moll
Prelude, Gay, Vite, Gracieusement, Distrait, Modere

18.7.2007 20:00 kostel sv. Jakuba
Kerstin de Witt - zobcová flétna / recorder

K. Boeke (*1950)Lacrime (1983)
J.van Eyck (c. 1590–1657)Bravade
S. Thomas (*1968)3 Bagatellen (1997)
Agitato, Ambivalente, Scherzando
J. van EyckLaura
J. S. Bach (1685–1750)Partita c moll (BWV 1013)
Allemande, Corrente, Sarabande, Bourrée anglaise
anonymThe Black Joak
(as ‘tis performd at DUBLIN)

19.7.2007 20:00 Aula Gymnázia
Dolores Costoyas - barokní kytara

Gaspar Sanz (1640-1710)Clarines y Trompetas con Canciones muy Curiosas
Espanolas
La Cavalleria de Napoles con dos Clarines
Rujero
Matachin
Canarios
pramen: Instruccion de Musica sobre la Guitarra espaniola (Zaragoza, 1697)
Francesco Corbetta (1615–1681)Prelude
Allemande
Passacalle
Caprice de chacone
pramen: Guitarre Royale (Paris 1671–1674)
Francisico Guerau (c. 1649- ?)Pasacalles Primer Tono
Jacaras
pramen: Poema Harmonico (Madrid, 1694)
Francesco CorbettaPrelude
Allemande
Courante
Sarabande
Passacalle
pramen: Guitarre Royale (Paris 1671–1674)
Gaspar SanzPasacalle por la I
Santiago de Murcia (c. 1685–1732)Pasacalles para comenzar las Seguidillas Manchegas
Zarambeques
Fandango
pramen: Saldivar Codex N° 4 (Mexico, 1732)

19.7.2007 22:00 kostel sv. Jakuba
Mami Irisawa
Rebecca Stewart
&
studenti jejich pěvecké třídy


Helena Brožová, Noritaro Dei, Irena Dopitová, Gabriela Fatková, Robin Kaloc, Natalia Klobukova, Vladimír Kosík*, Lenka Králová*, Anna Krčálová, Jitka Krejčí*, Martin Lepšík*, Jana Mikulášová, Kateřina Nepustilová, Miriam Sudková-Srncová, Martin Terray, Zuzana Vlčinská*, Pavel Vodáček*, Daniela Vodáčková*, Tomáš Vrba, Jakub Závada*

* Ensemble Guillaume

Josquin des Prez (c. 1450–1521)
Missa Lesse Faire a Mi
(Missa La sol fa re mi)

Introitus (gregoriánský chorál)
Intret in conspectu Tuo

Kyrie

Gloria

Orlando Lassusio Oculus non videt (à 2)
Graduale (gregoriánský chorál)
Gloriosus Deus
Dex Tera Tua Domine

Orlando Lassusio
Iustus cor suum (à 2)
Alleluya (gregoriánský chorál)
Sancti tui

Josquin des Prez
Per illum ave

Offertorium (gregoriánský chorál)
Letamini in Domino
Sanctus

Agnus dei

Communio (gregoriánský chorál)
Multit languentiem
21.7.2007 15:00 kostel sv. Jakuba
Koncert účastníků / Concert of the participants

Jan Rokyta (arr.)Soluňski čoček
Martin Rezek, Giulia Breschi, Marcel Ramdan, Eva Liptáková
G. P. TelemannQuartett G dur
Martina Michailidisová, Alexander Gregor, Jana Radostová, Petra Hajduchová
F. da Milano2 Fantasias
Martin Horyna
lidováJocul dianca
Giulia Breschi
T. MerulaLa Lauda
Martin Rezek, Vlasta Miechová, Martina Miechová
A. CorelliTriová sonáta
Pavla Fišáková, Ludmila Kadlecová, Hana Vitingerová
J. van Eyckd’Lof-zangh Marie
Zuzana Vránová
anonym (16.st)Praeludium
C. MonteverdiToccata L‘Orfeo
J. B. BesardBranle Gay
T. RobinsonToy
anonym (16.st)Richercata Bella
F. PilkingtonEcho
C. MonteverdiRitornello
G. KapsbergerToccata
C. MonteverdiLasciate i monti
Ondřej Jaluvka, Richard Závada, Jiří Skoček, Marta Ibrahimová, Martin Horyna, Lola Kočička
irská lidováPressed for time
Martin Rezek
A. CorelliTriová sonáta
Anna Mikolajková, Linnéa Haug, Štěpánka Rudolfová
anonymCome love, let’s walk
T. CampionAuthor of Light
anonymThe dark is my delight
Natalia Klobukova, Pavla Fišáková, Martin Rezek, Jaromír Tichý
H. PurcellChaconne
Vít Nermut, Pavel Pokorný, Jana Radostová, Petra Hajduchová
F.M. VeraciniSonáta op. 2, č 12 Passacaglia
Dorian Bandy, Michalea Čibová, Štěpánka Hájková
Jan RokytaBalkanology
Jitka Smutná, Hana Bučkevičová, Irena Ošťádalová, Pavel Szotkowski
G. P. TelemannQuartett G dur
Largo, Allegro, Largo; Vivace, Moderato, Da capo
Jiří Berger, Lukáš Vytlačil, Vít Nermut, Pavel Pokorný, Štěpánka Hájková
Sechs Choralen aus das Leben Jesu Christ
J. WalterDurch Adams Fahl
M. PraetoriusNun komm der Heiden Heiland
J. WalterGelobet seist du, Jesu Christ
H. SchützAus tieffer not
J. WalterChrist ist entstanden
J.S. BachEin feste Burg is unser Gott (v.3)
třída historického zpěvu

2006

10.7.200620:00 Kostel sv. Jakuba Prachatice / Church of St. James The Greater, Prachatice
Carin van Heerden - zobcová flétna, barokní hoboj / recorder, baroque oboe, Johannes M. Bogner - cembalo / harpsichord, Matthias Müller-Mohr, viola da gamba
G. P. Telemann, C. P. E. Bach
11.7.200620:00 Aula Gymnázia / Aula of the Grammar School
Evangelina Mascardi - loutna / lute
Vieux Gaultier, Charles Mouton, Sylvius Leopold Weiss
12.7.200620:00 Kostel sv. Jakuba Prachatice / Church of St. James The Greater, Prachatice
Alan Davis - zobcová flétna / recorder, Edita Keglerová - cembalo / harpsichord
Ch. Dieupart, J. Ch. Faber, G. P. Telemann
13.7.200620:00 Kostel sv. Jakuba Prachatice / Church of St. James The Greater, Prachatice
Jostein Gundersen, Julie Braná - zobcové flétny / recorders, Edita Keglerová - cembalo / harpsichord
J.S. Bach, F. Couperin, N. Chédeville
14.7.200620:00 Aula Gymnázia / Aula of the Grammar School
Jan a Liselotte Rokytovi - Panova flétna, zobcová flétna, cimbál / panpipe, recorder, cimbalom
G. Kurtág, B. Bartók, C. Paumann
15.7.200618:00 Kostel sv. Petra a Pavla / Petr and Pavel´s Church - Old prachatice
Koncert účastníků / Concert of the participants
 
18.7.200620:00 Kostel sv. Jakuba Prachatice / Church of St. James The Greater, Prachatice
Florilegium
Leclair, Rebel, Gabrieli, Vivaldi, Froberger, Goetzel
19.7.200620:00 Kostel sv. Jakuba Prachatice / Church of St. James The Greater, Prachatice
Kerstin de Witt - zobcová flétna / recorder
Telemann, M.Eggert, R. Moser, N. Termöhlen, E.Krähmer
20.7.200620:00 Kostel sv. Jakuba / Church of St. James The Greater, Prachatice
Rebecca Stewart, Mami Irisawa & students
Středověká duchovní hudba / medieval music
21.7.200619:30 Gymnázium
Koncert účastníků / Concert of the participants
 
22.7.200615:00 Kostel sv. Jakuba Prachatice / Church of St. James The Greater, Prachatice
Koncert účastníků / Concert of the participants
 

11.7.2006 20:00 Aula Gymnázia
Evangelina Mascardi - barokní loutna / baroque lute

Ch. Mouton (1626-c.1710)Prelude
Pavanne, les amans brouilles
Courante, la veritable
Double
Sarabande,la doucereusse
Sarabande en rondeau
V. Gaultier (konec 17. st)Pompe funebre
J. Gallot (zač. 17. st-c. 1685)Gigue, la grande Virago
Courante, la Monpareille
V. GaultierCanario, La Chevre
J. GallotSarabande, la divine
Chaconne sans chantarelle le doge de Venise
S. L. Weiss (1686-1750)Sonáta a moll
Allemande, andante; Courante, Bourre
Sarabande, Menuet, Presto

12.7.2006 20:00 kostel sv. Jakuba
Alan Davis - zobcová flétna / recorder
Edita Keglerová - cembalo / harpsichord
Robert Finster, Jan Kvapil - zobcové flétny / recorders


C.F. Dieupart (2. pol 17. st.–c.1740)Suita č. 1 A dur
Ouverture, Allemande
Courante, Sarabande
Gavotte, Menuet, Gigue
L. Couperin (c. 1626–1661)Suita c moll
Allemande, Courante, Sarabande
Gigue, Chaconne
J.C. Faber (zač. 18. st)Parties sur les Fleuts Dous a Trois
Ouverture, Bourree, Air
Marche, Menuets 1 & 2, Air
J. J. Froberger (1616–1667)Suita C dur č.VI
Lamento sopra dolorosa perdita
della Real Msta di Ferdinando IV,
Gigue, Courante, Sarabande
G. P. Telemann (1681–1767)Partita B dur (Die Kleine Kammermusik, 1)
Con Affetto, Aria 1 (Presto), Aria 2 (Dolce),
Aria 3 (Vivace), Aria 4 (Largo), Aria 5, Aria 6

13.7.2006 20:00 kostel sv. Jakuba Prachatice
Julie Braná - zobcová flétna / recorder
Jostein Gundersen - zobcová flétna / recorder
Edita Keglerová - cembalo / harpsichord
Jan Kvapil - zobcová flétna / recorder


N. Chédeville (1705–1782)Pastorale
F. Couperin (1668–1733)Deuxiéme concert D dur
H. Purcell (1659–1695)2 in 1 upon a Ground
Ch. MartiniLa Luna (1995)
A Poglietti (1. pol 17. st – 1683)Toccatina sopra la Ribellione di Ungaria
Galop – Fuga, Allemande La prisonnie,
Courente Le proces, Sarabande la sentence,
Gigue La Lige, La Decapitation, avecdiscretion,
Passacaglia, Les Kloches
K. Masumoto (*1937)Pastorale (1973)
J. S. Bach (1685–1750)Allegro d moll
H. PurcellChaconne

14.7.2006 20:00 Aula Gymnázia
Liselotte Rokyta - panovy flétny / panpipes
Jan Rokyta - zobcové flétny, cimbál / recorders, cimbalom


Calmo...

C. Paumann (c. 1415–1473)Mit ganczem willen wünsch ich dir
anonymBelle, Bonne, Jeune
C. Paumannbez názvu
J. van Eyck (c. 1590–1657)Philis schoon Herderinne
Prins Robbert Masco
De zoete zomertyden
Engels Liedt
B. Bartók (1881–1945)Píseň o žních
Polštářový tanec
Píseň z Csíku
Pohádka
Ukolébavka
Bagatelle č. 6
arr. L. + J. RokytoviCintec Liric (Moldávie)
irská lidováThe Dark Woman of the Glen
ukrajinská lidováHuculka
G. Kurtág (*1926)Matná reminiscence na jednu koledu
E. Satie (1866–1925)Premiere Gymnopédie
arr. L. + J. RokytoviLacrimile Prutului (Moldávie)

15.7.2006 18:00 kostel sv. Petra a Pavla
koncert účastníků / concert of the participants

Magister PieroChavalcando con un Giovanne accorto
Jitka Smutná, Anna Mikolajková
A. DavisWindways
spojené flétnové ansámbly
pod vedením A. Davise
J. van EyckRosemondt
Zuzana Havlová
G. P. TelemannVivace
Hana Humlová, Kateřina Vanerová
F. CanaliCanzona „La Nuvolina“
Rita Ryndová, Martin Chocholouš,
Lucie Šmahelová, Monika Psotková
M. FranckIntrada XVI
Eva Kellnerová, Eliška Soukupová,
Martina Francová, Eva Mizerová,
Mirka Valderová, Martin Chocholouš
G. GabrieliCanzone X
Martin Chocholouš, Lucie Šmahelová,
Eliška Soukupová, Barbora Vachtová,
Eva Mizerová, Rita Ryndová,
Gabriela Orlitová, Monika Psotková,
Martina Francová, Mirka Valderová
J. DowlandI saw my lady weep
M. GalileiBaletto
loutnová třída / lute class
J. van EyckAlmandt
Veronika Austová
Orlando di LassoDuet
Magda Bohušová, Václav Holub
A. VivaldiAllegro d moll
Gabriela Orlitová, Mirka Valderová,
Klára Sosnová, Barbora Vachtová
W. MichelGedämpfte Schwingung I, II
Martin Chocholouš
C. PuscoiuMiniature č. 5
třída panovy flétny - panpipes class
lidováEs bengt sich
Zuzana Vránová, Jiří Berger,
Sylva Čekalová, Liselotte Rokyta
H. IsaacCarmen
Eva Zientková, Petra Kubová, Radka Mecová
W. ByrdSextet
Martin Šeda, Zdeněk Peška, Jana Svašková,
Jana Němečková, Věra Zelinková, Martin Rezek
P. HindemithAllegro
třída A. Davise / A. Davis class
B. MarcelloPer saettarmi non ha piu strali
F. CavalliAffe, mi fate ridere
Irena, Eva a Marie Waldaufovy
G. P. TelemannFantazie č. 2 c moll
Anna Mikolajková
C. JanequinOrsus
J. RokytaHora din caval
Jitka Smutná, Hana Bučkevičová,
Irena Ošťádalová, Pavel Szotkowski

18.7.2006 20:00 kostel sv. Jakuba Prachatice
Florilegium
Ashley Solomon - flétna / flute
Rodolfo Richter - housle / violin
James Johnstone - cembalo / harpsichord
Jennifer Morsches - violoncello

Les Nations


A. Vivaldi (1678-1741)Sonata da camera e moll, Op.1 č.2
Grave, Corrente, Giga, Gavotta
D. Gabrieli (1659-1690)Ricercar č. 1
Sonáta G dur
Grave, Allegro, Largo, Prestissimo
J.J. Froberger (1616-1667)Toccata in G
J.A. Reincken (1623-1722)Suita d moll
Allemanda, Coutante, Sarabanda, Gigue
J.P.Kirnberger (1721-1783)Sonáta G dur, č. 8
Adagio, Allegro, Allegro
J.M. Leclair (1697-1764)Sonáta a moll, Op. 5, č. 7
Largo, Allegro, Adagio, Gavotta (Allegro)
J.F. Rebel (1666-1747)Les characters de la danse

19.7.2006 20:00 kostel sv. Jakuba Prachatice
Kerstin de Witt - zobcová flétna / recorder

Roland Moser (*1943)Alrune (1979)
G. P. Telemann (1681–1767)Fantazie g moll (č. 8)
M. Eggert (*1965)Außer Atem (1994)
G. P. Telemann (1681–1767)Fantazie G dur (č. 9)
Fantazie c moll (č. 12)
N. Termöhlen (*1979)Angels moving I, II, III (2005)
premiéra
E. Krähmer (1795-1837)Twelve Divertimenti
Largo, Andante

20.7.2006 20:00 kostel sv. Jakuba Prachatice
Mami Irisawa
Rebecca Stewart
&
Anna Krčálová, Markéta Maid, Harald Maid,
Vladimír Kosík, Matouš Vlčinský, Tomáš Vrba


Organa: alleluia
Alleluya Justus ut palma(Ad organum faciendum, 11. st.)
communae sanctorum
Alleluya Vocavit Jesus Jacobum(Codex Calixtinus, 12. st.)
Jacobus de Compostela
Alleluya Que is ista(Codex Huelgas, 13. st.)
chvalozpěv k Panně Marii
Organa
Ora pro nobis(Lon, BL ADD 36881 – St. Martial, 12. st.)
přímluva ke sv. Jakubovi
Chorus noster(Codex Calixtinus, 12. st.)
chvalozpěv k Bohu Stvořiteli
Da castitatis(Codex Huelgas, 13. st.)
chvalozpěv k Panně Marii
Verbum patris(Codex Huelgas, 13. st.)
tropovaný benedicamen k Narození Páně
O virgo(Libbre Vermell, zač. 15. st.)
chvalozpěv k Panně Marii
Josquin & Cappella Sistina
Alleluya S. Michael archangele(Cap. Sist., 2. pol. 15. st.)
Josquin Desprez (c. 1450-1521)
Agnus dei II(Missa La sol fa re mi)
Agnus dei II(Missa Ave Maris Stella)
Agnus dei II(Missa Gaudeamus)
Tenorové písně
Jacques Babireau (konec 15. st.)Een vraulic wesen
Matheus Greitter (1522)In meinem Sinn

22.7.2006 15:00 Kostel sv. Jakuba
koncert účastníků / concert of the participants

L. Grossi da ViadanaLa Cremonese
dětská třída / children's class
T. Morley Alman
Štěpánka Hájková
J.J. Naudot Triová sonáta C dur
Gaiment
Martin Rezek, Vlasta Miechová,
Štěpánka Hájková
J.J. Froberger Toccata C dur
Markéta Čechová
G.P. Telemann Triová sonáta F dur
Affetuoso, Allegro
Alena Horáková, Martina Komínková,
Markéta Čechová
T. MorleyNow is the Month of Maying
Jean d’EstréesBasse danse „Bernardine“
Natálie Souralová, Vít Soural,
Marcel Ramdan, Zuzana Řeháčková, Babeta Lenhartová
H.P. Keuning Doggy’s flirt
Barbora Kubátová, Tomáš Hrdlička, Jakub Jarolím
G. Haverkate Smoking Guns
Zuzana Brunnerová, Karolína Váňová,
Marcel Ramdan, Petra Trajerová
J.M. Leclair Duo G dur
Allegro
Magdalena Malá, Vít Nermut
Allegro
Martina Březinová, Eva Nachmilnerová
G.F. Händel Sonáta F dur
Larghetto, Allegro
Martina Michailidisová, Vít Nermut,
Markéta Čechová, Petr Pitra
A. Dorwath Gezwitscher (Štěbetání)
Renata Šňupíková
G.P. Telemann Sonáta B dur Dolce, Vivace
Jakub Kydlíček, Marek Čermák, Pavel Pokorný
M. Uccellini Aria sopra la Bergamasca
Eva Nachmilnerová, Martina Březinová,
Dalibor Pimek, Mária Demeterová
G.P. Telemann Corellisiende Sonate č. 3
Vivace, Adagie, Allegro assai
Lucie Pelíšková, Magdalena Malá,
Eva Tornová, Dalibor Pimek
J.J. FrobergerToccata G dur
Petra Žďárská
G.P. Telemann Triová sonáta e moll
Largo, Allegro
Jiří Berger, Magdalena Malá,
Petra Žďárská, Dalibor Pimek
Een vrolic wesen
pěvecká třída / early singing class
J. OckeghemL‘homme armé - Agnus Dei I
pěvecká třída / early singing class

2005

13.7.200520:00 Kostel sv. Jakuba Prachatice / Church of St. James The Greater, Prachatice
Alan Davis - zobcová flétna / recorder, Edita Keglerová - cembalo / harpsichord
Annus Mirabilis 1685 – G. F. Händel, J. S. Bach, D. Scarlatti
14.7.200520:00 Kostel sv. Jakuba Prachatice / Church of St. James The Greater, Prachatice
Peter Holtslag, Kerstin de Witt, Julie Braná, Jostein Gundersen- zobcové flétny / recorders
G. P. Telemann, J. J. Quantz, H.M. Linde
15.7.200520:00 Kostel sv. Jakuba Prachatice / Church of St. James The Greater, Prachatice
Jostein Gundersen, Julie Braná - zobcové flétny / recorders, Edita Keglerová - cembalo / harpsichord
J. S. Bach, A. Corelli, G. M. Cesare
16.7.200518:00 Kostel sv. Petra a Pavla / Petr and Pavel´s Church - Old Prachatice
Koncert účastníků / Concert of the participants
 
19.7.200520:00 Kostel sv. Jakuba Prachatice / Church of St. James The Greater, Prachatice
Florilegium
A. Vivaldi, A. Corelli, F. Geminiani
20.7.200519:30 Gymnázium
Koncert účastníků / Concert of the participants
 
22.7.200520:00 Sklepní prostory Staré radnice / old cityhall cellar
Jan Rokyta - zobcová flétna, cimbál / recorder,cimbalom + Cimbálová muzika Technik Ostrava
Hudební putování Karpatským obloukem
23.7.200515:00 Kostel sv. Jakuba Prachatice / Church of St. James The Greater, Prachatice
Koncert účastníků / Concert of the participants
 
23.7.200520:00 Sklepní prostory Staré radnice / old cityhall cellar
Evangelina Mascardi and her class
Loutna v hudbě evropské renesance a baroka / Lute in European baroque and renaissance music

13.7.2005 20:00 Kostel sv. Jakuba
Alan Davis - zobcová flétna / recorder
&
Edita Keglerová - cembalo / harpsichord
Jan Kvapil - zobcová flétna / recorder

Annus Mirabilis 1685

G. F. Händel (1685–1759)Sonáta C dur, op. 1, č. 7
Larghetto, Allegro, Larghetto,
Tempo di gavotti, Allegro
J. S. Bach (1685–1750)Fantazie a fuga a moll, BWV 904
G. F. HändelSonáta d moll, op. 1, č. 9
Largo, Vivace, Andante, A tempo di minuet,
Furioso, Adagio, Alla breve
D. Scarlatti (1685–1757)Sonáta C dur, K. 513
Sonáta C dur, K. 421
G. F. HändelSonáta g moll, op. 1, č. 2
Larghetto, Andante, Adagio, Presto
G. F. HändelTriová sonáta F dur
Allegro, Grave, Allegro

14.7.2005 20:00 Kostel sv. Jakuba
Peter Holtslag
Kerstin de Witt
Julie Braná
Jostein Gundersen

zobcové flétny / recorders

G. P. Telemann (1681–1767)Koncert pro 4 zobcové flétny
Grave, Allegro, Largo e staccato, Allegro
G. P. TelemannSonáta d moll
Largo, Vivace, Gratioso, Allegro
H. M. Linde (*1930)Music for a bird (1968)
S. Thomas (*1968)Bagatelle no.3: Scherzando (1997)
J. J. Quantz (1697–1793)Sonáta c moll
Allegro assai, Andantino, Presto
W. Wander van Nieuwkerk (*1955)Voci, voci (1994)
N. TermöhlenQuartett (2005)
Eisvögel, Fliegende Fische, Wanzenwanderung

15.7.2005 20:00 Kostel sv. Jakuba
Julie Braná - zobcová flétna, barokní příčná flétna / recorder, flute
Jostein Gundersen - zobcová flétna / recorder
Edita Keglerová - cembalo / harpsichord
&
Luděk Braný - kontrabas

J. S. Bach (1685–1750)Triová sonáta G dur, BWV 1038
Largo, Vivace, Adagio, Presto
A. Danican-Philidor (1681-1728)Sonáta d moll
Lentement, Fugue, Courante,
Gracieusement, Fugue
G. P. Telemann (1681–1767)Triová sonáta F dur
Affetuoso, Allegro, Adagio, Allegro vivace
A. Mortaro (c. 1560-c. 1620)La Saronna
J. S. BachTriová sonáta G dur, BWV 1039
Adagio, Allegro ma non presto,
Adagio e piano, Presto

16.7.2005 18:00 Kostel sv. Petra a Pavla
Koncert účastníků / Concert of the participants

H. U. StaepsUnicornis gratia
spojené flétnové ansámbly
pod vedením A. Davise
R. HiroseMeditation
Michaela Bieglerová
C. GussagoLa Badina
Rita Ryndová, Monika Psotková,
Gabriela Orlitová, Helena Dostálová,
Lucie Šmahelová, Mirka Valderová
G. P. TelemannSonáta C dur
Dido
Monika Psotková, Michaela Amlerová,
Marie Waldaufová
G. BassanoFantazie
třída A. Davise
J. S. BachAllegro z 6. Braniborského koncertu
Irena Ošťádalová, Pavel Szotkowski
G. P. TelemannKoncert F dur
Adagio, Allegro
Gabriela Orlitová, Helena Dostálová,
Eva Mizerová, Rita Ryndová
R. HiroseOde II
Jitka Smutná, Anna Mikolajková
T. AlbinoniSonáta e moll
Adagio
Eva a Marie Waldaufovy
G. P. TelemannSonáta e moll
Andante, Vivace
Jiří Berger, Julie Braná
W. WilliamsPtačí sonáta
Adagio, Allegro
Gabriela Orlitová, Lucie Šmahelová,
Marie Waldaufová
F. BainesPastorale
Jana Táborská, Hana Šťastná,
Dušana a Petr Čamkovi
J. B. de BoismortierSonáta c moll
Adagio, Allegro
Jitka Smutná, Hana Bučkevičová,
Irena Ošťádalová, Pavel Szotkowski
J. S. BachAllegro, BWV 1003
László Rósza
A. CorelliSonáta op. 5 č 11
Adagio, Vivace, Gavotta - Allegro
Sjur Bringeland, Einar Mostad
J. S. BachRicercar
Jana Táborská, Radka Rozkovcová,
Hana Šťastná, Irena Dopitová,
Dušana a Petr Čamkovi

19.7.2005 18:00 Kostel sv. Jakuba
Florilegium
Ashley Solomon - flétna / flute
Lucy Russell - housle / violin
James Johnstone - cembalo / harpsichord
Jennifer Morsches - violoncello

The Italian Connection

A. Vivaldi (1678-1741)Sonáta C dur
Largo, Allegro, Largo, Allegro
G. Frescobaldi (1583-1643)Partite sopra l’Aria Bella Romanesca
A. Corelli (1653-1713)Sonáta d moll, op. 5, č. 7
Preludio – Vivace, Corrente – Allegro,
Sarabanda – Largo, Giga – Allegro
G. B. degli Antonii (1660-c. 1696)Ricercar g moll č. 10
D. Gabrielli (1659-1690)Ricercar in Es č. 4
P. A. Locatelli (1695-1764)Sonáta C dur, op.2, č. 1
Andante, Adagio, Presto
G. B. Pergolesi (1710-1736)Koncert D dur
Amoroso, Allegro, Grave, Presto

23.7.2005 15:00 Kostel sv. Jakuba
Koncert účastníků / Concert of the participants

makedonská lidová, arr.J. RokytaSoluňski čoček
třída Jana Rokyty
J.S. BachSinfonia c moll
Hana Vitingerová
H. PurcellChacony in g
Vlasta Miechová, Linda Součková,
Zdeněk Peška, Martina Miechová
Gondrášek (Codex speciálník)Buď Buohu chvála
třída historického zpěvu
M. PraetoriusBallet des coqs
Jakub Jarolím, Anežka Matoušková,
Karolína Františová, Alžběta Kálalová,
Petra Trajerová
anonymPavane La Battaille
Lukáš Hort, Michaela Rosenbergová,
Natálie Souralová, Tomáš Hrdlička
F. Müller-BuschBiene
Vít Soural, Natálie Souralová
F. Müller-BuschDie Uhr
Tomáš Hrdlička, Jakub Jarolím
E. du TertreBransle
Anna Špelinová, Magdalena Pitrová,
Daniel Pitra, Veronika Šanderová
G. P. TelemannBourrée
Karolína Františová, Anežka Matoušková,
Petr Pitra
K. SerockiArrangements č. 6
Vít Soural, Alžběta Kálalová,
Natálie Souralová
Hessen BrothersAllemande „Tant que vivrai“
Anna Špelinová, Veronika Šanderová,
Alžběta Kálalová, Natálie Souralová,
Petra Trajerová
L. CouperinPreludium g moll
Irena Franková
M. MaraisSarabande, Gavotte
Daniel Pitra, Karolína Františová, Petr Pitra
L. G. da ViadanaSinfonia
Ilona Veselovská, Pavla Fišáková,
Anna Mikolajková, Pavel Szotkowski,
Eva Miechová, Martina Miechová,
Linda Součková, Irena Franková, Vlasta Miechová
A. CorelliSonáta F dur, op. 5, č. 4
Adagio, Allegro
Pavel Szotkowski, Marek Čermák, Petr Pitra
J. HaydnTrio
Allegro non molto
Cecílie Valtrová, Karel Valter, Petr Hamouz
G. MuffatCiaconna in G
Lucie Fišerová
A. VivaldiTriová sonáta op. 1, č. 2
Adagio, Corrente
Eva Nachmilnerová, Magdalena Malá,
Věra Kousalíková
G. P. TelemannKoncert G dur
Lucie Pelíšková, Eva Nachmilnerová,
Magdalena Malá, Dalibor Pimek, Milan Černý, Pavel Matys
Hommage à Jacobus de Compostella
třída historického zpěvu
G. d’Arezzo (c. 1025)Veni ad docendum nos
anonym (zač. 11. st)
(Winchesterský tropář)
Rex celi (sequentia)
anonym (kon. 11. st)Alleluia Justus ut palma
anonym (St. Martial, 12. st)Ora pro nobis
Chorus noster

23.7.2005 20:00 Aula Gymnázia
Evangelina Mascardi & her students / Evangelina Mascardi a studenti její třídy
Milan Černý, Bernd Haegemann,
Jean Hanoune, Tomáš Kopec,
Vladimír Merta, Lucie Prchlíková,
Filip Skuhrovec

hosté / guests:
Jana Lewitová
Natalia Golubinskaya
Dagmar Šašková

V. GalileiContrapunto
J. A. DalzaRicercar
F. da MilanoSpagna
P. GuedronAux plaisirs, aux delices bergers
F. CouperinLa Nanete
V. GaultierPrelude
P. GuedronQuel exces de douleur
F. CouperinLes abeilles
La bouffone
anonymAir de court
G. CacciniNon ha’ciel contanti numi
S. de MurciaMarionas
M. GalileiToccata e volta
T. MerulaLa ninna nanna
P. RosseterWhat’s love by mourning
JonsonWater’s love
T. CampionShawes and nightly revels
J. DowlandCan she excuse
anonymBassy measures
J. DowlandIn darkness
Fortune my foe
C. MonteverdiSe dolce il tormento

2004

14.7.200420:00 Kostel sv. Jakuba Prachatice / Church of St. James The Greater, Prachatice
Alan Davis - zobcová flétna / recorder, Peter Holtslag - cembalo / harpsichord
J. M. Hotteterre, F. Couperin, P. de Lavigne
16.7.200420:00 Kostel sv. Jakuba Prachatice / Church of St. James The Greater, Prachatice
Peter Holtslag, Kerstin de Witt, Julie Sukupová - zobcové flétny / recorders, Edita Keglerová – cembalo / harpsichord
G. P. Telemann, H. Purcell, M. Marais
17.7.200418:00 Kostel sv. Petra a Pavla / Petr and Pavel´s Church - Old Prachatice
Koncert účastníků / Concert of the participants
 
19.7.200420:00 Sklepní prostory Staré radnice / old cityhall cellar
Jan a Liselotte Rokytovi - Panova flétna, zobcová flétna, cimbál / panpipes, recorder, cimbalom
 
20.7.200420:00 Kostel sv. Jakuba Prachatice / Church of St. James The Greater, Prachatice
Florilegium
J. S. Bach
21.7.200420:00 Gymnázium
Koncert účastníků / Concert of the participants
 
22.7.200420:00 Kostel sv. Jakuba Prachatice / Church of St. James The Greater, Prachatice
Carin van Heerden - zobcová flétna / recorder, Johannes M. Bogner - cembalo / harpsichord
H. Purcell, G. F. Händel, O Gibbons
23.7.200420:00 Sklepní prostory Staré radnice / old cityhall cellar
Evangelina Mascardi
S. L. Weiss
24.7.200415:00 Kostel sv. Jakuba Prachatice / Church of St. James The Greater, Prachatice
Koncert účastníků / Concert of the participants
 
24.7.200420:00 Sklepní prostory Staré radnice / old cityhall cellar
Jan a Liselotte Rokytovi - Panova flétna, zobcová flétna, cimbál / panpipes, recorder, cimbalom
hudební historie vína / musical history of wine

17.7.2004 18:00 kostel sv. Petra a Pavla
Koncert účastníků / Concert of the participants
G. de MachautMesse de Nostre Dame - Kyrie
Pěvecká třída
A. DavisNachtfarben
spojené flétnové ansámbly
pod vedením A. Davise
A. HolbornePavana Ploravit
Almaine „The Honie-Suckle“
Rita Ryndová, Eva Šedová,
Kristýna Kondrysová, Markéta Schinkmanová,
Lenka Vocílková
J. J. QuantzTriová sonáta C dur
Larghetto, Allegro
Rita Ryndová, Lucie Valtrová,
Světlana Kononenko, Edita Keglerová
V. FortinLambsbornské oříšky
Allegro giocosoŠárka Hortová, Dana Zouharová,
Lenka Vocílková, David Maule,
Eva Šedová, Julie Sukupová
P. WarlockBasse – Dance
MattachinsDavid Maule, Kristýna Šámalová,
Alexandra Šantorová, Věra Zelinková,
Kristýna Kondrysová, Lucie Šmahelová
J. Chr. PepuschSonáta - Allegro
Alexandra Šantorová, David Maule,
Martin Rezek, Jiří Matyska,
Světlana Kononenko, Edita Keglerová
G. de MachautMesse de Nostre Dame - Gloria
Pěvecká třída
R. CarrDivision upon an Italian Ground
Jana Táborská, Zdeněk Peška
G. P. TelemannFantazie č. 3 d moll
Largo, Vivace, Largo, Vivace
Lukáš Vytlačil
R. HiroseOde I.
Irena Ošťádalová, Pavel Szotkowski
G. P. TelemannSonáta B dur
Affetuoso, Allegro
Anna Mikolajková, Lukáš Vytlačil
W. ByrdBells
Dětská třída s posilami
H.U. StaepsDuet č. 1
Dan, Karolínka
J. AdsonRoyal Wind Music
Jakub, Karolínka, Natálie, Magda,
Adéla, Dan, Jana, Eliška
anonymThe Witches Dance
Jana, Gábina, Eva, Zuzana, Míša
anonymLa Bergamasca
Magdalenka, Magdalena, Víťa,
Eliška, Hanička, Jakub, Natálka
anonymThe Glory of the West
Jakub, Eliška, Adéla
M. PraetoriusLa Volta
Magda, Natálka, Eliška,
Víťa, Hanička, Adéla
K. SerockiArrangements č. 11
Eva, Gabča, Jana
H. PurcellTwo in One upon a Ground
Jana Svašková, Jana Němečková, Zdeněk Peška
G. FrescobaldiCanzona Francese
Jitka Smutná, Hana Bučkevičová,
Irena Ošťádalová, Pavel Szotkowski
A. PärtPari intervalo
Radka Rozkovcová, Dušana Čamková,
Jana Táborská, Zdeněk Peška,
Petr Čamek, Jana Svašková,
Jana Němečková, Karel Odehnal
G. P. TelemannFantazie č. 8 e moll
Largo, Spirituoso, Allegro
Laszlo Rosza
J. S. BachPraeludium BWV 873
Annette Rhodes,
Katrien van Caneghem,
Jiří Matyska
M. MauteLes Barricades
Martin Rezek, Pavla Fišáková, Veronika Nagy
G. de MachautMesse de Nostre Dame
Agnus dei, Ite missa est
Pěvecká třída s posilami